JABLOTRON

  • zabezpečovací systémy
  • domovní automatizace
  • větrání, rekuperace

Jsme certifikovaným montážním partnerem zařízení JABLOTRON ALARMS a.s.

Nabízíme:

  • návrh a realizaci zabezpečovacího systému objektu
  • výměnu staršího systému za nový
  • doplnění prvků do Vašeho stávajícího systému
  • montáž rekuperační jednotky Jablotron Futura

Společnost JABLOTRON ALARMS a.s. je ryze českou technologickou firmou s vlastním vývojem i výrobou a tradicí od roku 1990. Její produkty prochází neustálými inovacemi s kladením důrazu na maximální použitelnost, spolehlivost a uživatelský komfort.

Alarm Jablotron 100+

Tento profesionální zabezpečovací systém promění jakýkoli objekt v bezpečné místo. Vyznačuje se vysokou flexibilitou z pohledu rozsahu instalace. Je vhodný pro obytné i neobytné objekty, byty, rodinné domy nebo firemní prostory. Systém je možné přímo připojit na bezpečnostní centrum. Kromě ochrany objektu nabízí i funkce z domovní automatizace jako například ovládání světel, vrat, zavlažování… Monitorování a ovládání navíc lze provádět i na dálku přes aplikaci My JABLOTRON.

jablotron100+

Rekuperace

Současné novostavby s kvalitně izolovaným obvodovým pláštěm se často potýkají s nadměrnou vlhkostí v interiéru, která je způsobena nedostatečným větráním. Přílišná vlhkost negativně ovlivňuje samotnou stavbu, i prostředí pro její obyvatele. Ideálním řešením je řízené větrání s rekuperací.

Nízkoenergetická novostavba si sama o sobě s dostatečným větráním neporadí. Optimální větrání může zajistit rekuperační jednotka.

Při řízeném větrání s rekuperací jde o spojitou výměnu vzduchu zevnitř budovy za čerstvý a čistý vzduch zvenku. Přiváděný vzduch získává od vzduchu odváděného převážnou část jeho tepla, je tedy tepelně optimalizován a díky použité filtraci také zbaven prachu, pylu a alergenů. Celý dům tak ideálně větrá se zavřenými okny a vytváří Vám to nejlepší prostředí.

Rekuperační jednotka Jablotron Futura

Konkrétním systémem pro řízené větrání s rekuperací vzduchu je rekuperační jednotka Jablotron Futura. Ta je dostupná ve dvou provedeních, a to Futura M a Futura L.

Zde Vám představíme její stěžejní vlastnosti.

Opravdový vnitřní komfort bez přesoušení

Zařízení automaticky zajistí ve Vašem domě optimální vlhkost, a to pomocí řízeného entalpického výměníku. Optimální vlhkost je důležitá hlavně pro Vaše zdraví, ale ocení ji také Váš dřevěný nábytek, podlahy a rostliny.

CoolBreeze

Entalpický chladicí modul, jehož primární funkcí je eliminace tepelných zisků větráním v letním období. Je specificky designován a určen především pro pasivní domy, jejíchž obvodová obálka je dokonale izolována a solární zisky v horkých letních dnech minimalizovány.

Autonomní chod

Jednotka není hloupá, sama si řekne o servisní zásah či výměnu zanesených filtrů. Je vybavena funkcí automatického čištění rekuperačního výměníku, čímž udržuje jednotku ve skvělém technickém stavu a zjednodušuje pravidelnou údržbu. Pomocí CO2 senzoru ve standardní výbavě zase plynule přizpůsobuje větrací výkon Vašim požadavkům na kvalitu vnitřního prostředí.

Rozsáhlá základní výbava

Standardní cena obsahuje bohatou nadstandardní výbavu, včetně pětileté záruky, pylových filtrů F7, senzoru CO2 v nástěnném ovladači, přídavného topení a kompletní správy jednotky pomocí mobilní aplikace. Jednotku je možné rozšířit o další funkce – lze připojit až 3 nástěnné ovladače, 8 CO2 senzorů a přídavné chlazení.

Jednoduché ovládání

Jednotku lze ovládat pomocí nástěnného ovladače s jednoduchým kolečkem nebo pohodlně odkudkoliv v mobilní aplikaci MyJABLOTRON, která Vás navíc informuje o chodu a spotřebě Vaší rekuperační jednotky.

Bezkonkurenčně nejnižší spotřeba v mrazech

Jednotka Jablotron Futura opravdu ukáže, co umí, především v zimě, tedy v období, kdy je rekuperace nejvíce zapotřebí, a to minimalizací energetické spotřeby. Díky jedinečné konstrukci, která dokonale využívá fyzikálních zákonů, funguje jednotka i za silných mrazů bez jinak nezbytného předehřevu a bez rozvážení ventilátorů.